o firmie
oferta
kontakt
i n d u s t r i a l
O firmie:

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy INDUSTRIAL-INOX - www.segery.com.pl

Jak sama nazwa domeny wskazuje jesteśmy specjalistą w konkretnej branży - dziedzinie zabezpieczeń sprężystych zwanych potocznie "segery".

Firma Seeger-Orbis GmbH, od której pierścienie zabezpieczające przyjęły swoją nazwę należy do naszych głównych dostawców. Dzięki wieloletniej współpracy z tym renomowanym producentem możemy zaoferować najszerszą ofertę asortymentową na rynku. Zakres produkcji obejmuje wymiary pierścieni od 3mm, aż do średnicy 1000 mm.

Aby móc zaspokoić zapotrzebowanie szerokiego kręgu odbiorców w naszej ofercie znajdują się również pierścienie i płytki osadcze sprężynujące innych producentów. Dzięki szerokiej gamie dostawców i bogatej ofercie zabezpieczeń nietypowych, coraz szerszy krąg firm zarówno produkcyjnych jak i handlowych opiera swoją działalność na współpracy z nami.

Do producentów wyrobów ze stali nierdzewnej kierujemy atrakcyjnš ofertę sprzedaży pierœcieni segera nierdzewnych DIN 471 inox, DIN 472 inox, DIN 6799 inox oraz wielu innych złšczy nierdzewnych i kwasoodpornych.

Drugim podstawowym produktem są kołki sprężyste DIN 1481 znajdujące coraz szersze zastosowanie w przemyśle. Szeroki asortyment tych złączy posiadamy w magazynie, a na specjalne zamówienia realizujemy też dostawy kołków o średnicach do 50mm i większych.

Ponadto ofertę uzupełniamy o:

Naszym atutem jest baza magazynowa, która pozwala realizować Państwa zamówienia na pierścienie osadcze, kołki sprężyste i wiele innych części złącznych już w tym samym dniu.

Jesteśmy firmą otwartą na indywidualne negocjacje cenowe, a w przypadku stałych odbiorców hurtowych proponujemy specjalne warunki sprzedaży.

Wśród naszych odbiorców znajdują się zarówno renomowani producenci jak i hurtownie na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod:

tel./fax 012 415-15-01
tel. 012  415-80-15
mail: industrial@segery.com.pl